עיסוי אלטרנטיבי - עיסוי מוסמך בארץ

עיסוי אלטרנטיבי מגבר לגבר, נשים, זוגות - מתמחה בעיסויים ברמה הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על דיסקרטיות רבה.


טיפול זה נקרא עיסוי בתל אביב טנטרי לגברים, וכשמו כן הוא, מיועד בעיקר לגברים, כפי שניתן יהיה ללמוד בשורות הבאות של מאמר זה.


הפתרון למצב זה עשוי להימצא בהמון מקומות, אך הדרך האולטימטיבית להתגבר על הבעיה היא באמצעות טיפול שפותר את שתי הבעיות: מנטאלית וגופנית.


הוא נעשה באמצעות מגע ונשימות, ושונה מעיסוי רגיל בכך שהוא מתמקד בו זמנית בהרפיה ובגירוי באמצעות שתי אנרגיות קוטביות: יין ויאנג.


כאשר כל האיברים נמצאים במגע מאוזן, הגוף מרגיש מאוזן ואתם מקבלים את מה שאתם צריכים בשביל להיות באמת מאושרים: שליחה החוצה של אנרגיות שליליות וקבלת אנרגיות חיוביות שיסייעו לכם לשמור על חיים מאושרים באמת ובתמים.


דו שיח של חרשים, בן כל צד רוצה להראות שהוא הצודק לא יוביל אתכם כמטופלים למקום טוב.


כאן, זה המקום לחשוב האם לדעתכם המעסה מקצועי וצריך לתת לו קרדיט או שכדאי יותר 'לחתוך' ולמצוא מעסה עמו או עימה תסתדרו טוב יותר.


כעת, כשהעליתם את הבעיות ומגבלות המגע, יחבר עבורכם המעסה הצעת מחיר המתבססת על המגע המותר.


רגיל" (כל מעסה יביא איכויות אחרות וסגנון מגע אחר ואין פה באמת משהו "רגיל"), וכך מייצרים אצל המקבלת מצב של רוגע, שחרור, שלווה עמוקה וביטחון. בשלב השני, האיכויות של העיסוי מאפשרות באמצעות בחירת המגע הנכון להתחיל לעורר…


להמריץ את זרימת הדם, לחמם אזורים בגוף, לגרות את המערכת העצבית…


בשלב השלישי כשהמטופלת כבר במצב של עוררות, דופק מטפס ודריכות של הגוף, המגע עובר להתמקד באיברים האינטימיים ובאמצעות סוגי מגע שונים מתרחשת חגיגה של עונג.


זהו העיסוי המיני, הארוטי. אגב, תיאור השלבים הנ"ל אינו קשיח.


Recent Posts

See All

עיסוי טנטרה מבוסס על גישה אישית, תשומת לב רגישה וידע מעמיק בעבודה אנרגטית כדי לעזור לך להירגע ולגלות חוויה אקסטטית דרך האינטימיות של הגוף שלך. העיסוי הרפואי יכול להינתן גם לפני פעילות ספורט, לחימום הש